Kombinovaný měnič značky MUST PV1800 VHM Série 24V s 3000W a čistou sinusovkou

S MUST PV1800 VHM Sérií získáváte více než jen měnič energie. Toto kompaktní zařízení sloučí funkce měniče, MPPT solární nabíjecí stanice a síťové nabíječky akumulátorů do jednoho multifunkčního nástroje, který nabízí spolehlivý výkon ve snadno přenosné formě. Nabízí výstupní výkon 3000W a špičkový výkon dosahuje až 6000W.

Rozšířené funkce pro optimalizované využití energie

MUST PV1800 VHM Série poskytuje uživatelům širokou škálu funkcí, které umožňují efektivní správu energie. Nastavitelné parametry vstupního napětí a nabíjecího proudu umožňují přizpůsobení zařízení různým podmínkám. Toto zařízení umožňuje nastavení priorit mezi AC a solární nabíječkou, automaticky se restartuje při obnovení režimu AC a disponuje funkcí studeného startu. Měnič lze provozovat pouze s připojeným akumulátorem. S pořízením měniče zvažte rovněž nákup bezdrátového WiFi modulu.Ovládací tlačítka a LCD displej – Jednoduchá obsluha měniče 

Ovládací panel obsahuje tři LED kontrolky, čtyři funkční tlačítka a LCD displej, který uživatelům poskytuje přehledné zobrazení provozních informací. Ovládací tlačítka umožňují snadné nastavení všech parametrů.

Ochranné funkce MUST PV1800 VHM Série

Bezpečnost uživatelů a zařízení je klíčovou prioritou pro MUST PV1800 VHM Série. Proto je vybavena řadou ochranných funkcí, včetně ochrany proti přetížení, přehřátí a zkratu. Díky těmto funkcím můžete mít jistotu, že je vaše energetická infrastruktura chráněna a bude spolehlivě fungovat i v náročných podmínkách.


Ke stažení

Datasheet pro PV1800VHM

Ke stažení (1.06M)

Návod pro PV1800VHM (ENG)

Ke stažení (14.5M)

Návod pro PV1800VHM

Ke stažení (2.47M)

Mohlo by vás také zajímat

8 dalších produktů ve stejné kategorii: