Firmu jsme založili v roce 2007 a zabýváme se prodejem lithiových akumulátorů, příslušenství a výrobou akumulátorových uložišť. Vzniku tohoto obchodního záměru předcházelo několik let mapování trhu a zájmů zákazníků a především práce na široké technické a vědomostně-komparativní bázi týkající se této nejednoduché inovativní problematiky, která čím dál více vstupuje do běžného každodenního života.
Lithium-železo-fosfátové a lithium-iontové trakční i staniční akumulátorové články, které jsou klíčovými produkty pro uložiště a které nabízíme, jsou prvotřídní standardu Grade A, nové a nepoužité a pocházejí od renomovaných světových výrobců jako CATL, CALB, REPT, NARADA nebo HIGHEE. Tyto společnosti patří mezi největší světové výrobce akumulátorů a mimo jiné produkují články pro automobilky Volkswagen, Tesla nebo BMW nebo pro výrobce mobilních zařízení jako je značka Apple.
Jako příslušenství nabízíme akumulátorové sestavy pro specializované spotřebitele, funkční a konektorová rozhraní, diagnostické přístroje a nabíječky. Víme tedy přesně, co nabízíme, a umíme se zákazníky konzultovat a řešit jejich specifické potřeby a požadavky. Mimoto od roku 2010 vyrábíme vlastní hliníková svítidla LED pod značkou mivvy LIGHTING a mimo jiné jsme v roce 2007 jako první v České republice přinesli na trh mobilní telefon na dvě SIM karty s označením mivvy dual.
Výrobní, logistické a servisní centrum firmy se nachází v Blovicích u Plzně, administrativní pobočka pak ve Frýdku-Místku.
Jsme partnery systému EKO-KOM, a.s.ECOBAT s.r.o.REMA Systém, a.s.REMA PV Systém, a.s.
Máme sjednáno pojištění odpovědnosti vázané k podnikatelské činnosti u Allianz pojišťovna, a.s.
Informace ke zpětnému odběru vysloužilých elektrozařízení a baterií zde ke stažení.