Mivvy ENERGY, náš příběh

Roku 2007 jsme založili společnost mivvy a.s. a před pár lety tento náš e-shop mivvyENERGY.cz, který českému zákazníkovi nabízí prvotřídní produkty v oblasti solární energie, jejího zisku a ukládání.

S nadšením, péčí a především letitou odborností, bez které by to nešlo, jsme se stali předními dodavateli lithiových akumulátorů a bateriových sestav pro velké i malé společnosti, instituce, školy i domácí nadšence pro solární energii.

Dodávat vám energii pro vaše projekty nás opravdu baví!

Roubal.jpg

CEO

Vít Roubal

Co-founder | CTO

Michal Šlajs

Co-founder | COO

Jana Šlajsová

mivvyenergy-vyroba-baterii-akumulatoru-6.jpgmivvyenergy-vyroba-baterii-akumulatoru-6.jpg
mivvyenergy-vyroba-baterii-akumulatoru-1.jpgmivvyenergy-vyroba-baterii-akumulatoru-6.jpg

Naše produkty

Ovšem v mivvy nejsme jen prodejci baterií a příslušenství od renomovaných světových výrobců. Osobně dohlížíme na prvotřídní kvalitu dodávaných bateriových článků. Každý prismatický trakční článek měříme z hlediska napětí i kapacity přímo v našem diagnostickém a výrobním centru v Blovicích u Plzně.

Pod dohledem našich odborně školených zaměstnanců a profesionálních přístrojů dokážeme zabezpečit, že s našimi produkty budete maximálně spokojeni. Při výběru produktu cílíme na vysokou kvalitu jak dodávaných článků a příslušenství, tak na následnou výrobu bateriových sestav, rovněž na efektivitu a optimalizaci řešených výrobků a v neposlední řadě na nejnovější technologie na trhu. 

Sami jsme výrobci lithiových akumulátorů a sestav – AkuSetů a AkuBoxů, které dokážeme připravit dle potřeb každého z našich zákazníků a jejich specifických projektů. Vytvoříme pro vás technické řešení a sestavení kompletní baterie z Li-Ion a LiFePO4 článků s inicializačním nabitím a nezbytnou „cross-check“ kontrolou.

Naše mise

V mivvy každodenně pracujeme na tom, abychom vám poskytli kompletní služby. Tím je usnadnění dostupnosti ke kvalitním produktům značek jako CATL, CALB, REPT, GOTION, EVE aj., které patří mezi top dodavatele např. pro firmy Volkswagen, Tesla, BMW, Apple.

Dále pak nabízíme portfolio potřebného příslušenství a k tomu vám rádi poskytneme veškerou podporu, kterou jako experti dokážeme předat. Od rady s výběrem konkrétního produktu, jeho zapojením, servisem po zajištění konkrétního energetického řešení podle vašich představ.

Naše odpovědnost

V kooperaci s EKO-KOM, a.s., ECOBAT s.r.o., ASEKOL a.s.  zajišťujeme samozřejmě také zpětný odběr elektrospotřebičů a baterií. Máme sjednáno pojištění odpovědnosti vázané k podnikatelské činnosti u Allianz pojišťovna, a.s.

asekoleco-bateko-kom
mivvyenergy-vyroba-akumulatoru.jpgmivvyenergy-vyroba-baterii-akumulatoru-6.jpg