Měniče 12V


Prozkoumejte naši nabídku měničů 12V/230V. S našimi produktovými variantami zaručíme spolehlivé a efektivní přeměny napětí, které potřebujete pro vaše elektronické zařízení. Nechte se inspirovat naší širokou paletou možností a najděte ideální řešení pro vaše potřeby přenosného napájení.

Měniče 12V/230V jsou specifické tím, že převádějí napětí z 12V stejnosměrného zdroje (například automobilové baterie) na 230V střídavý proud, který je běžně používán v domácnostech. Jsou využívány při kempování, na chatě, v karavanech a v mnoha dalších situacích, kde není dostupné běžné síťové napětí. V této kategorii naleznete i kombinované měniče značky MUST ENERGY, které integrují solární regulátor, měnič a nabíječ akumulátoru do jednoho zařízení. Tyto multifunkční jednotky zajišťují stabilní přeměnu napětí a poskytují plnohodnotný provoz vašich ostrovních fotovoltaických systémů.

V našem sortimentu naleznete měniče, které nabízí jak čistou sinusovou vlnu, tak i modifikovanou variantu. Rozdíly mezi čistou a modifikovanou sinusovou vlnou spočívají v tom, jak přesně mění napětí. Čistá sinusová vlna nabízí vysoký výkon, zajišťuje kvalitu, spolehlivost a dlouhou životnost. Čistý sinusový průběh odpovídá průběhu napětí v elektrické síti a umožňuje trvalý provoz jakékoliv zařízení. Poskytuje stabilní a přesný průběh napětí, což je ideální také pro citlivá elektronická zařízení. Je ideální volbou pro domácí spotřebiče jako jsou ledničky, mikrovlnné trouby, kávovary, televizory apod. Na druhou stranu modifikovaný sinusový průběh je vhodný pro lineární zátěž a spínané napájení elektronického zařízení, mezi která patří například PC, notebooky. Je vhodný také pro osvětlení a topná tělesa. Krátkodobě lze tuto variantu používat i na provoz např. mikrovlnné trouby nebo malé ledničky. Pro složitější elektroniku však využijte měniče s čistou sinusovkou.

Aktivní filtry