Měniče 24V


Zabezpečte spolehlivý provoz vašich elektrických zařízení s našimi měniči 24V/230V. Nabízíme širokou škálu produktů, které splní vaše požadavky na konverzi napětí. Prozkoumejte naši nabídku a investujte do spolehlivých měničů.

Měniče 24V/230V jsou specifické tím, že převádějí napětí z 24V stejnosměrného zdroje (například automobilové baterie) na 230V střídavý proud, který je běžně používán v domácnostech. Jsou využívány při kempování, na chatě, v karavanech a v mnoha dalších situacích, kde není dostupné běžné síťové napětí. V této kategorii naleznete i kombinované měniče značky MUST ENERGY, které integrují solární regulátor, měnič a nabíječ akumulátoru do jednoho zařízení. Tyto multifunkční jednotky zajišťují stabilní přeměnu napětí a poskytují plnohodnotný provoz vašich ostrovních fotovoltaických systémů. 

V kategorii měničů 24V naleznete měniče s čistou sinusovou vlnou, která nabízí vysoký výkon, zajišťuje kvalitu, spolehlivost a dlouhou životnost. Čistý sinusový průběh odpovídá průběhu napětí v elektrické síti a umožňuje trvalý provoz jakékoliv zařízení. Poskytuje stabilní a přesný průběh napětí, což je ideální také pro citlivá elektronická zařízení. Je ideální volbou pro domácí spotřebiče jako jsou ledničky, mikrovlnné trouby, kávovary, televizory apod. 

Aktivní filtry

All-in-one solární systém HBP1800 6,4kWh
  • AKCE
  • -9000 Kč

All-In-One LiFePO4 250Ah 25,6V 100A MUST HBP1800


Původní cena: 43999 Kč
Aktuální cena: 34999 Kč
-9000 Kč
Koupit

Solární systém pro ukládání energie značky MUST, typu all-in-one série HBP1800. S podporou výstupu 3kW pro různé zátěžové spotřebiče. Je založen na původním skříňovém designu, se sestavou lithiových článků pro ukládání solární energie 6,4kWh.