CO JE PŘEDOBJEDNÁVKA

Jedná se objednávku zboží, které je teprve na cestě na náš sklad. Je pro nás stejně závazná jako běžná objednávka zboží, které pro vás máme skladem.

JAK PŘEDOBJEDNÁVKA FUNGUJE

Když nám takovou (před)objednávku zašlete, dostává se tímto okamžikem do pořadí ostatních. Striktně dbáme na to, že každá takováto předobjednávka je odbavována podle časového pořadí, kdy byla naším systémem přijata.

ZÁVAZEK CENY

Garantujeme vám, že cena, za kterou zboží dnes předobjednáváte, se později objeví i na dokladu o jeho koupi. Jinými slovy okamžikem předobjednání zboží si jeho cenu zafixujete.

KDY ZBOŽÍ DOSTANU

Informace o předběžné dostupnosti jsou uvedeny u každého zboží, u kterého jsme možnost předobjednání povolili. Pokud je u termínu dostupnosti uvedeno "vyprodáno", pak bude vaše předobjednávka vyřízena v termínu, jenž je uveden následně.

KDY ZA ZBOŽÍ ZAPLATÍM

Nechceme od vás peníze dopředu. Své peníze si ponechte do chvíle, kdy budeme mít zboží pro vás nachystáno k odeslání.

 

Pokud přemýšlíte, zda zvolit formu úhrady dobírkou nebo převodem, v našem případě je to jedno. Služba dobírky je však o něco dražší a platby na dobírku přijímáme pouze do výše 50000,- Kč.

 

V případě formy úhrady bankovním převodem vám zašleme na email zálohovou fakturu, jakmile bude zboží zabaleno a nachystáno k odeslání k vám. Záleží pak na vás, jak rychle zálohovu fakturu uhradíte. Zálohová faktura má splatnost 5 dní.