Kombinovaný měnič značky MUST PV1800 VPM Série 12V s 1000W a čistou sinusovkou

S MUST PV1800 VPM Sérií získáváte více než jen měnič energie. Toto kompaktní zařízení sloučí funkce měniče, MPPT solární nabíjecí stanice a síťové nabíječky akumulátorů do jednoho multifunkčního nástroje, který nabízí spolehlivý výkon ve snadno přenosné formě. Výstupní výkon je 1000W a špičkový výkon dosahuje až 2000W.

Rozšířené funkce pro optimalizované využití energie

MUST PV1800 VPM Série poskytuje uživatelům širokou škálu funkcí, které umožňují efektivní správu energie. Nastavitelné parametry vstupního napětí a nabíjecího proudu umožňují přizpůsobení zařízení různým podmínkám. Toto zařízení umožňuje nastavení priorit mezi AC a solární nabíječkou, automaticky se restartuje při obnovení režimu AC a disponuje funkcí studeného startu. Měnič je vybaven podporou pro připojení pomocí USB. S pořízením měniče zvažte rovněž nákup bezdrátového WiFi modulu.Ovládací tlačítka a LCD displej – Jednoduchá obsluha měniče 

Ovládací panel obsahuje tři LED kontrolky, čtyři funkční tlačítka a LCD displej, který uživatelům poskytuje přehledné zobrazení provozních informací. Ovládací tlačítka umožňují snadné nastavení všech parametrů.

Ochranné funkce MUST PV1800 VPM Série

Bezpečnost uživatelů a zařízení je klíčovou prioritou pro MUST PV1800 VPM Série. Proto je vybavena řadou ochranných funkcí, včetně ochrany proti přetížení, přehřátí a zkratu. Díky těmto funkcím můžete mít jistotu, že je vaše energetická infrastruktura chráněna a bude spolehlivě fungovat i v náročných podmínkách.


Ke stažení

Datasheet pro PV1800 VPM (ENG)

Ke stažení (998.74k)

Návod pro PV1800VPK/VPM

Ke stažení (2.27M)

8 dalších produktů ve stejné kategorii: