Značka TOMZN


Společnost Yueqing Tongzheng Electric Co., Ltd. vznikla v roce 2002 a během více než sedmi let se vypracovala do pozice, kde si získala uznání pod značkou "TOMZN".

Tato společnost se specializuje na vývoj, výrobu, obchod a servis nízkonapěťových elektrických zařízení. Jsou známí svým širokým sortimentem, který zahrnuje proudové chrániče (RCCB), miniaturní jističe (MCB), DC MCB, proudové chrániče s nadproudovou ochranou, pojistkové odpojovače, zařízení na ochranu před přepětím, elektroměry, zdroje napájení, automatické přepínače a příslušenství k jističům. 

Společnost získala řadu certifikací včetně ISO9001, CE a CCC, což svědčí o kvalitě a bezpečnosti jejich produktů. S moderním výrobním zařízením a pečlivým kontrolním procesem jsou schopni dodávat výrobky, které splňují nejvyšší standardy jakosti.

Třífázový elektroměr TOMZN 80A Wi-Fi


Aktuální cena: 3999 Kč

Třífázový elektroměr TOMZN s funkcí Wifi je moderní zařízení pro monitorování spotřeby elektrické energie. Je vybavený inteligentním bidirekčním energetickým měřidlem s funkcí časovače a sledováním spotřeby v kWh.

*fotografie produktu je ilustrační