Vyrobíme, zařídíme, poradíme

S vámi na cestě k energetické soběstačnosti

mivvyenergy-spolehlive-nakupy

Že je mivvyENERGY oblíbený český výrobce lithiových baterií – našich vlajkových lodí AkuSet a AkuBox, už asi víte. Náš e-shop však nabízí i široké spektrum příslušenství jako BMS nebo nabíječky akumulátorů, ale také zařízení pro fotovoltaiku zahrnující samozřejmě solární panely, měniče napětí, ale také propojovací kabely a další potřeby. Prostě sami vyrobíme, další produkty zařídíme a v neposlední řadě vám dokážeme poradit na vaší cestě k nezávislosti na dodavatelích energií.


Proč nakupovat u nás?

✓ Vysoká kvalita produktů a služeb pro naše zákazníky

✓ Léta praxe a zkušeností v oboru jsou nám základem

✓ Zákaznický servis s rychlou reakcí a laskavým přístupem


Akumulátory naší české výroby a další zboží nejvyšší kvality

Co sami vyrábíme, dokážeme v rámci technických možností přizpůsobit vašim požadavkům. Máte specifické nároky na lithiový akumulátor jako konkrétní velikost a dispozice? Hledáte dodavatele OEM akumulátorů? To jste u nás správně.

Co nevyrábíme, to pečlivě kontrolujeme. Začíná to výběrem dodavatelů, kteří mají renomé spolehlivosti a jsme s jejich produkty dobře seznámeni. Zboží pak osobně prověřujeme, například u lithiových článků nechybí jejich diagnostika a „cross-check“ kontrola.


Jsme odborníci na výrobu baterií, fotovoltaiku i péči o zákazníka

Na českém trhu jsme už přes 16 let – to už je panečku nějaká praxe! Opíráme se o nasbírané zkušenosti a vytvořené know-how. Zároveň však sledujeme aktuální potřeby zákazníků a nahlížíme i do budoucna, abychom vám mohli poskytnout inovativní technologická řešení pro vaše projekty.

Aby se vám s našimi produkty pracovalo co nejlépe, máte nás po ruce. Respektive po telefonu nebo emailu. Ať je to zrovna náš technický ředitel Michal, odpovídající na vaše odbornější dotazy, nebo skvělá Silvia jakožto naše specialistka zákaznické péče.


Malý, ale profesionální tým. Žádný korporát

Víme, že každý z vás, našich zákazníků, je jedinečný a má specifické potřeby. My se proto snažíme být maximálně flexibilní, abychom vyhověli všem vašim plánům zahrnující naše produkty. Ať už máte za cíl malou solární elektrárnu na chatu, nebo například úspěšný business v oblasti e-mobility.

Stávající zákazníci určitě potvrdí, že osobní přístup je našim velkým plus. A na něm si také velmi zakládáme. Nejsme velký korporát, ale naopak. mivvyENERGY tvoří menší tým lidí. Všichni však pracují se zápalem a díky zcela lidskému přístupu udržujeme se zákazníky pevné obchodně-přátelské vztahy.