Kombinovaný měnič značky MUST PV1800 VHM Série 48V s 5500W a čistou sinusovkou

S MUST PV1800 VHM Sérií získáváte více než jen měnič energie. Toto kompaktní zařízení sloučí funkce měniče, MPPT solární nabíjecí stanice a síťové nabíječky akumulátorů do jednoho multifunkčního nástroje, který nabízí spolehlivý výkon ve snadno přenosné formě. Nabízí výstupní výkon 5500W a špičkový výkon dosahuje až 11000W.

Rozšířené funkce pro optimalizované využití energie

MUST PV1800 VHM Série poskytuje uživatelům širokou škálu funkcí, které umožňují efektivní správu energie. Nastavitelné parametry vstupního napětí a nabíjecího proudu umožňují přizpůsobení zařízení různým podmínkám. Toto zařízení umožňuje nastavení priorit mezi AC a solární nabíječkou, automaticky se restartuje při obnovení režimu AC a disponuje funkcí studeného startu. Měnič lze provozovat pouze s připojeným akumulátorem. S pořízením měniče zvažte rovněž nákup bezdrátového WiFi modulu.Ovládací tlačítka a LCD displej – Jednoduchá obsluha měniče 

Ovládací panel obsahuje tři LED kontrolky, čtyři funkční tlačítka a LCD displej, který uživatelům poskytuje přehledné zobrazení provozních informací. Ovládací tlačítka umožňují snadné nastavení všech parametrů.

Ochranné funkce MUST PV1800 VHM Série

Bezpečnost uživatelů a zařízení je klíčovou prioritou pro MUST PV1800 VHM Série. Proto je vybavena řadou ochranných funkcí, včetně ochrany proti přetížení, přehřátí a zkratu. Díky těmto funkcím můžete mít jistotu, že je vaše energetická infrastruktura chráněna a bude spolehlivě fungovat i v náročných podmínkách.


Ke stažení

Datasheet pro PV1800VHM

Ke stažení (1.06M)

Návod pro PV1800VHM (ENG)

Ke stažení (14.5M)

Návod pro PV1800VHM

Ke stažení (2.47M)

Paralelní zapojení MUST (ENG)

Ke stažení (1.38M)

Mohlo by vás také zajímat

8 dalších produktů ve stejné kategorii: