Měnič napětí 2000W s čistou sinusovkou

Tyto měniče s čistou sinusovkou mají perfektní ochranný systém, který zajišťuje protekční schopnosti proti zkratu, vysoké teplotě, přepětí či nízkému napětí, proti přetížení a další bezpečnostní prvky. Použití pokročilé technologie znamená vysokou efektivitu zařízení a stabilní výstupní napětí. Měnič umí tzv. "Soft Start", díky kterému zvyšuje výstupní napětí krok po kroku. Tímto eliminuje problémy a poškození, které jinak vznikají při studeném startu.

12V/230V měnič od mivvyENERGY

Měniče jsou opatřeny LED kontrolkou pro indikaci chyb. Chlazení zařízení je řešeno inteligentními ventilátory "Smart Fan", které se spouští automaticky při dosažení nastaveného teplotního limitu. Nabízí výstupní výkon 2000W a špičkový výkon až 4000W. Díky pokročilé technologii zajišťuje stabilní výstupní napětí a vysokou efektivitu. S funkcí soft start se vyhnete problémům při studeném startu, zatímco LED kontrolka a kovový plášť zajistí bezproblémový provoz a ochranu před přehřátím. S certifikací CE-EMC/LVD a RoHS je měnič vaším spolehlivým parťákem pro konstantní a bezpečné napájení. LCD displej poskytuje uživateli přehled o pracovních parametrech, upozorněních a chybových hláškách. Díky němu máte okamžitý přehled o vstupním a výstupním napětí, frekvenci výstupu, zbývající kapacitě baterie a dalších důležitých údajích. S tímto displejem je sledování aktuálního stavu zařízení snadné a přehledné.

menic napeti a baterie

Měnič s čistou sinusovkou = Domácnost bez obav

Pořiďte svým zařízením napájení, na které se mohou spolehnout! S přesným a stabilním průběhem napětí poskytují měniče s čistou sinusovou vlnou optimální ochranu a výkon. Vaše domácí spotřebiče, od ledniček až po televizory, budou fungovat s maximální efektivitou a bezpečností. Už se nemusíte obávat o žádné případné problémy s napájením. Měnič s čistou sinusovkou se každý den postará o bezproblémový chod vašich elektronických zařízení!

Stabilní teplota měniče s funkcí SmartFun

Naše inovativní řešení přináší inteligentní chlazení pro bezpečný provoz vašeho zařízení, díky kterému se už nemusíte bát přehřátí vašeho měniče. Ventilátory se spouští automaticky při dosažení nastaveného teplotního limitu. Váš měnič napětí bude pracovat spolehlivě a bezpečně i při náročných podmínkách.

Univerzální konektivita měniče

Kromě standardní EU zásuvky nabízí měnič napětí mivvyENERGY také port USB 2.1 s výstupním napětím 5V. Užijte si rychlé a efektivní nabíjení. 

Ke stažení

8 dalších produktů ve stejné kategorii: