Měnič napětí 300W s modifikovanou sinusovkou

Měnič s trvalým výkonem 300W a špičkovým výkonem 600W vám zajišťuje spolehlivé napájení ve všech situacích. 

12V/230V měnič od mivvyENERGY 

Přeměňte energii z vaší 12V baterie na střídavý proud 230V s tímto zařízením, které je certifikováno podle standardů CE-EMC/LVD a RoHs. Užijte si bezstarostné napájení a spolehlivý výkon, kdekoliv budete potřebovat.

Spolehlivé řešení pro vaši elektroniku = Měniče s modifikovanou sinusovkou

Naše měniče s modifikovanou sinusovou vlnou jsou skvělým pomocníkem pro zajištění vašeho napájení. Jsou připraveny podpořit jakékoliv zařízení, od elektroniky po osvětlení a topná tělesa. Dokonce se dokážou krátkodobě postarat i o chod domácích spotřebičů, jako jsou mikrovlnné trouby nebo malé ledničky. 

Inteligentní chlazení SmartFun

Inovativní technologie "Smart Fan" poskytuje inteligentní řízení chlazení pro měnič napětí. Jakmile se teplota zařízení blíží k maximálnímu bezpečnému limitu, tento systém automaticky spouští ventilátory a upravuje jejich rychlost, aby udržel teplotu na bezpečné úrovni. Toto dynamické chlazení zajišťuje stabilní provoz měniče i za náročných podmínek, chrání ho před přehřátím a prodlužuje jeho životnost.

Protektivní schopnosti měniče a konektivita 

Měnič je vybaven širokým spektrem ochranných funkcí, které zajišťují bezpečný provoz vašeho elektrického zařízení. Díky ochraně proti nízkému napětí, přetížení, zkratu a nadměrné teplotě si můžete být jisti, že je vaše elektronika i s měničem chráněna před nežádoucími poškozeními. Funkce měkkého startu přináší další úroveň ochrany měniče tím, že postupně zvyšuje výstupní napětí při spouštění zařízení, tím minimalizuje případné náhlé zátěže a prodlužuje životnost elektronických komponent. Kromě běžné EU zásuvky disponují tyto měniče napětí také USB A portem s výstupem 5V, což umožňuje rychlé a efektivní nabíjení.


Ke stažení

Návod měnič 300W 12V/230V modif.

Ke stažení (21.36M)

8 dalších produktů ve stejné kategorii: