Externí WiFi modul s Bluetooth pro DALY Smart BMS. Využijte pohodlný remote management. Modul propojíte se Smart BMS přes UART port. 


Jak připojit DALY Smart BMS s WiFi modulem

  • Otevřete aplikaci SMART BMS a vyberte „Vzdálené monitorování“. Chcete-li tuto funkci použít poprvé, musíte si zaregistrovat účet.
  • Potvrďte, že mobilní telefon a lithiová baterie jsou v dosahu signálů WiFi, mobilní telefon je připojen k síti WiFi a Bluetooth mobilního telefonu je zapnutý, a poté pokračujte v provozu SMART BMS na mobilním telefonu.
  • Po přihlášení si ze tří režimů „jedna skupina“, „paralelní“ a „sériový“ vyberte požadovaný režim a vstupte do rozhraní „připojit zařízení“.
  • Kromě kliknutí na výše uvedené tři režimy můžete také kliknout na „+“ v pravém horním rohu lišty zařízení a vstoupit do rozhraní „Připojit zařízení“. Klikněte na „+“ v pravém horním rohu rozhraní „Připojit zařízení“, v metodě připojení vyberte „Zařízení WiFi“ a vstupte do rozhraní „Zjistit zařízení“. Po vyhledání signálu WiFi modulu mobilním telefonem se tento objeví v seznamu. Kliknutím na „Další“ vstoupíte do rozhraní „Připojit k WiFi“.
  • V rozhraní „Připojit k WiFi“ vyberte router, zadejte heslo WiFi a poté klikněte na „Další“, modul WiFi se připojí k routeru.
  • Pokud se připojení nezdaří, aplikace vás vyzve, že přidání selhalo. Zkontrolujte, zda modul WiFi, mobilní telefon a router splňují požadavky, a zkuste to znovu. Pokud je připojení úspěšné, aplikace APP zobrazí výzvu „Přidáno úspěšně“ a název zařízení lze zde resetovat a lze jej také v aplikaci APP upravit, pokud bude v budoucnu potřeba. Klikněte na "Uložit" pro vstup do prvního rozhraní funkce.

5 dalších produktů ve stejné kategorii: