• NOVÉ
    Gelová baterie 12V 100Ah
    certifikáty baterií
    hodnoty nabíjení a vybíjení baterií

Olověná trakční baterie 12V 100Ah

Trakční baterie mivvyENERGY řady GEL jsou uzavřené olověné baterie s technologií AGM a gelovým elektrolytem. Použití této technologie dělá baterii odolnou vůči úniku elektrolytu, který je v tomto případě nasáklý do separátoru ze skelných vláken: AGM (absorbed glass mat). Olověné AGM baterie jsou bezúdržbové, bezpečné a s dlouhou životností.

Konstrukce baterie zajišťuje její vysokou cyklickou odolnost. Lze ji využívat v kombinaci se zařízením UPS, kdy je baterie pod trvalým napájením a při výpadku proudu slouží jako záložní zdroj energie. Schopnost hlubokého vybití dělají z této baterie optimální řešení i v případě častých výpadků elektrické sítě.

Baterie je otřesuvzdorná a díky technologii AGM dokáže bez problémů fungovat i v náklonu až 90°. Trakční baterie AGM jsou zcela bezúdržbové – vzhledem k dolévání vody. Životnost baterie je navržena na 12 let, respektive cca 800 cyklů při 50% D.O.D. (hloubka vybití) při teplotě 25°C.

Gelové baterie: Bezstarostná zásoba energie

Naše gelové baterie mají vynikající schopnosti v oblasti skladování energie a zdrojů napájení pro širokou škálu aplikací. Kombinují dlouhou cyklickou životnost a bezúdržbové používání.


Datasheet baterie GEL 12V 100Ah

Váš prohlížeč nepodporuje čtení PDF? Stáhnout datasheet baterie.

7 dalších produktů ve stejné kategorii: